O mně

Jmenuji se Miluše Gutová, již několik let se zabývám kinezilogií, kineziotapingem a masážemi: Dornova metoda, Breussova masáž a dále také rekondičními a sportovními masážemi.

Masérské služby jsou pouze provozovány na zdravých jedincích a jsou poskytovány v domácí/docházkou/, hotelovém prostředí a ve sportovních zařízení.

Chcete se zbavit stresu? Kineziologie One Brain uvolňuje stres bez hypnózy, pomocí svalového testu na rukou, umožňuje nahlédnout do situace, kdy potíže vznikly. Pomocí kineziologie se velmi lehce dá určit příčina stresu a její emocionální dosah, odstranit strach nebo bolest ze vzpomínky na danou situaci a navodit normální, účinný neurologický tok.

Kineziotaping - Použitím kineziotapingu docílíme odstranění různých zdravotních problémů. Tejpovací páska stimuluje a reguluje svalový tonus (napětí), při kterém dochází k reflexnímu ovlivnění kůže, svalů, segmenty v oblasti nalepené pásky přičemž se obnovuje fyziologická funkce pohybového aparátu. Kineziopáska neobsahuje žádné chemické, ani jiné přísady. Kineziotaping je vhodný i pro lidi s artrózou.

Dornova metoda - Je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh. Touto metodou se také uvolňují fyzické a psychické bloky, můžeme ji považovat za celostní metodu, která léčí nejen příznaky nemoci, ale i samotné příčiny onemocnění.

Breussova masáž je ideální doplněk po ošetření Dornovou metodou. Může se ale použít jako příprava před ošetřením páteře, kdy tato jemná energetická a bezbolestná terapie uvolní napětí ve svalstvu.

Při této masáži se uvolňují meziobratlové bloky, tím se páteř srovná do přirozené pozice a meziobratlové ploténky mají větší možnost se vrátit do původní pozice.

Masáž proti celulitidě a formování postavy.